Share on

    fresho! Pure Ghee/Tuppa, 1 L

    4.1
    MRP: ₹850
    Price: ₹789(₹78.9 / 100ml)
    You Save: ₹61 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1 L
    ₹789(₹78.9 / 100ml)
    ₹ 850₹61 OFF
    500 ml
    ₹385(₹77 / 100ml)
    200 ml
    ₹155(₹77.5 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Pure Ghee/Tuppa

    More Information

    Brands