Share on

    bb SUPER SAVER Sooji Ordinary/Bombay Rava, 1 kg

    3.9
    MRP: ₹62
    Price: ₹58(₹5.8 / 100g)
    You Save: 6% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹58(₹5.8 / 100g)
    ₹ 626% OFF
    500 g
    ₹29.58(₹5.91 / 100g)
    ₹ 315% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb SUPER SAVER Sooji Ordinary/Bombay Rava

    More Information