Share on

    bb SUPER SAVER Refined Wheat Flour/Maida, 1 kg

    4
    MRP: ₹73
    Price: ₹58(₹5.8 / 100g)
    You Save: 21% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1 kg
    ₹58(₹5.8 / 100g)
    ₹ 7321% OFF
    500 g
    ₹28.05(₹5.61 / 100g)
    ₹ 3110% OFF
    2 kgPolypack
    ₹124

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb SUPER SAVER Refined Wheat Flour/Maida

    More Information