Share on

    bb SUPER SAVER Moong Dal/Hesaru Bele, 1 kg

    4
    MRP: ₹180
    Price: ₹125(₹12.5 / 100g)
    You Save: 31% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1 kg
    ₹125(₹12.5 / 100g)
    ₹ 18031% OFF
    500 g
    ₹64(₹12.8 / 100g)
    ₹ 652% OFF
    2 kg
    ₹299(₹14.95 / 100g)
    ₹ 300₹1 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb SUPER SAVER Moong Dal/Hesaru Bele

    More Information