Share on

    Kapiva Pure Aloe Vera Gel - For Hydrating, Moisturising, Soothing Skin, 150 g

    4.1
    Price: ₹135(₹90 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    150 g
    ₹135(₹90 / 100g)
    500 g
    ₹450(₹90 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Kapiva Pure Aloe Vera Gel - For Hydrating, Moisturising, Soothing Skin

    More Information

    Brands