Share on

    Regency Walnut Inshell, 1 kg

    3.1
    Price: ₹1150(₹115 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹1150(₹115 / 100g)
    500 g
    ₹391.27(₹78.25 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Regency Walnut Inshell

    More Information

    Brands