Share on

    Livon Serum Anti-frizz Serum - For Rough & Dry Hair, With Vitamin E & Argan Oil, Damage Protection, 50 ml

    4.2
    MRP: ₹150
    Price: ₹120(₹240 / 100ml)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    50 ml
    ₹120(₹240 / 100ml)
    ₹ 15020% OFF
    20 ml
    ₹60(₹300 / 100ml)
    100 ml
    ₹262.5(₹262.5 / 100ml)
    ₹ 37530% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Livon Serum Anti-frizz Serum - For Rough & Dry Hair, With Vitamin E & Argan Oil, Damage Protection

    More Information