Share on

    Livon Serum Serum - For Rough & Dry Hair, With Moroccan Argan Oil, 24 Hrs Intense Smoothness, 20 ml

    4.1
    Price: ₹60(₹300 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    20 ml
    ₹60(₹300 / 100ml)
    100 ml
    ₹199.5(₹199.5 / 100ml)
    ₹ 37547% OFF
    50 ml
    ₹148(₹296 / 100ml)
    ₹ 18520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Livon Serum Serum - For Rough & Dry Hair, With Moroccan Argan Oil, 24 Hrs Intense Smoothness

    More Information