Share on

    Patanjali Herbal Wash Detergent Powder With Neem Extract & Rose Fragrance, 2 kg

    4.2
    MRP: ₹138
    Price: ₹135.24(₹6.76 / 100g)
    You Save: ₹3 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    2 kg
    ₹135.24(₹6.76 / 100g)
    ₹ 138₹3 OFF
    5 kg
    ₹338.1(₹6.76 / 100g)
    ₹ 345₹7 OFF
    450 g
    ₹35.28(₹7.84 / 100g)
    ₹ 362% OFF
    900 g
    ₹68.6(₹7.62 / 100g)
    ₹ 702% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Patanjali Herbal Wash Detergent Powder With Neem Extract & Rose Fragrance

    More Information

    Brands