Cadbury Celebrations Premium Selections Assorted Chocolate Gift Pack, 232 g
| MRP: | ₹400 |
| Price: ₹320 | (₹137.93 / 100g) |
| You Save: | 20% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes232 g
₹320(₹137.93 / 100g)₹ 40020% OFF
279 g
₹431.25(₹154.56 / 100g)₹ 57525% OFF
2x232 g(Multipack)
₹624(₹134.48 / 100g)₹ 80022% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedCadbury Celebrations Premium Selections Assorted Chocolate Gift Pack