Share on

    Lizol Disinfectant Kitchen Cleaner - Orange Burst, 250 ml

    4.3
    Price: ₹89(₹35.6 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 ml
    ₹89(₹35.6 / 100ml)
    450 ml
    ₹198(₹44 / 100ml)
    ₹ 22512% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Lizol Disinfectant Kitchen Cleaner - Orange Burst

    More Information

    Brands