Share on

    emperia Kadak Tea, 250 g

    3.9
    MRP: ₹145
    Price: ₹95(₹38 / 100g)
    You Save: 34% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    250 g
    ₹95(₹38 / 100g)
    ₹ 14534% OFF
    1 kg
    ₹370(₹37 / 100g)
    ₹ 57035% OFF
    500 g
    ₹185(₹37 / 100g)
    ₹ 30038% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    emperia Kadak Tea

    More Information

    Brands