Share on

    Wagh Bakri Premium Masala Chai, 500 g

    4.2
    MRP: ₹320
    Price: ₹290(₹58 / 100g)
    You Save: ₹30 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹290(₹58 / 100g)
    ₹ 320₹30 OFF
    250 g
    ₹146(₹58.4 / 100g)
    ₹ 160₹14 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Wagh Bakri Premium Masala Chai

    More Information