Share on

    Milky Moo Paneer, 500 g

    3.8
    Price: ₹220(₹44 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹220(₹44 / 100g)
    100 g
    ₹45(₹45 / 100g)
    200 g
    ₹90(₹45 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Milky Moo Paneer

    More Information