Share on

    Swad Chhundo Mango Chutney, 500 g

    4
    MRP: ₹125
    Price: ₹116.25(₹23.25 / 100g)
    You Save: ₹9 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹116.25(₹23.25 / 100g)
    ₹ 125₹9 OFF
    1 kg
    ₹145(₹14.5 / 100g)
    ₹ 29050% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Swad Chhundo Mango Chutney

    More Information

    Brands