Share on

    Lion Dates Syrup, 1 kg

    4.2
    Price: ₹384(₹38.4 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹384(₹38.4 / 100g)
    250 g
    ₹120(₹48 / 100g)
    500 gBottle
    ₹200(₹40 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Lion Dates Syrup

    More Information

    Brands