Share on

    Santoor Mild Gentle Hand Wash - With Goodness of Lotus & Tulsi, 600 ml

    4.2
    MRP: ₹99
    Price: ₹86.13(₹14.35 / 100ml)
    You Save: 13% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    600 ml
    ₹86.13(₹14.35 / 100ml)
    ₹ 9913% OFF
    1200 ml
    ₹159.2(₹13.26 / 100ml)
    ₹ 19920% OFF
    200 ml(Pack of 2)
    ₹84.15(₹42.07 / 100ml)
    ₹ 9915% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Santoor Mild Gentle Hand Wash - With Goodness of Lotus & Tulsi

    More Information

    Brands