Share on

    fresho! Signature Ginger Candy, 150 g

    3.9
    MRP: ₹130
    Price: ₹99(₹66 / 100g)
    You Save: 24% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    150 g
    ₹99(₹66 / 100g)
    ₹ 13024% OFF
    50 g
    ₹49(₹98 / 100g)
    ₹ 6018% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Signature Ginger Candy

    More Information