Share on

    fresho! Signature Seeds Mix, 50 g

    4
    MRP: ₹60
    Price: ₹49(₹98 / 100g)
    You Save: 18% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    50 g
    ₹49(₹98 / 100g)
    ₹ 6018% OFF
    150 g
    ₹99(₹66 / 100g)
    ₹ 18045% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Signature Seeds Mix

    More Information