Share on

    fresho! Signature Just Berries, 150 g

    3.8
    MRP: ₹325
    Price: ₹99(₹66 / 100g)
    You Save: 70% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    150 g
    ₹99(₹66 / 100g)
    ₹ 32570% OFF
    50 g
    ₹99(₹198 / 100g)
    ₹ 11514% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Signature Just Berries

    More Information