Share on

    Tulsi Tea CTC Leaf Tea, 250 g

    4.5
    Price: ₹105(₹42 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 g
    ₹105(₹42 / 100g)
    1 kg
    ₹380.94(₹38.09 / 100g)
    ₹ 420₹39 OFF
    500 g
    ₹205(₹41 / 100g)
    ₹ 220₹15 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Tulsi Tea CTC Leaf Tea

    More Information

    Brands