Share on

    Keo Karpin Moisturizing Body Oil - Olivoyl, 300 ml

    4.4
    Price: ₹150(₹50 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    300 ml
    ₹150(₹50 / 100ml)
    100 ml
    ₹55
    200 ml
    ₹100(₹50 / 100ml)
    500 ml
    ₹260(₹52 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Keo Karpin Moisturizing Body Oil - Olivoyl

    More Information