Share on

    BHUIRA Apricot Jam, 470 g

    4.2
    MRP: ₹328
    Price: ₹308(₹65.53 / 100g)
    You Save: ₹20 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    470 g
    ₹308(₹65.53 / 100g)
    ₹ 328₹20 OFF
    240 g
    ₹245(₹102.08 / 100g)
    ₹ 260₹15 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    BHUIRA Apricot Jam

    More Information

    Brands