Share on

    Haldiram Kashmiri Dalmoth Namkeen, 400 g

    Price: ₹159(₹39.75 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    400 g
    ₹159(₹39.75 / 100g)
    200 g
    ₹90(₹45 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Haldiram Kashmiri Dalmoth Namkeen

    More Information

    Brands