Shop by
Category
Shop by
Category
Home
/
bakery, cakes & dairy
/
dairy
/
paneer, tofu & cream
Share on
Thirumala
Thirumala Paneer, 500 g
3.8
Price: ₹260
(₹52 / 100g)
(inclusive of all taxes)
Add to basket
Wishlist
Pack sizes
500 g
₹260
(₹52 / 100g)
200 g
₹124
(₹62 / 100g)
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust
10 min delivery*
On selected locations
On time
Guarantee
Free delivery*
No extra cost
Return Policy
No Question asked
Thirumala Paneer
More Information
Brands
Thirumala