Share on

    Meri Chai Health Premium Tea, 500 g

    4.3
    Price: ₹230(₹46 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹230(₹46 / 100g)
    250 g
    ₹113(₹45.2 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Meri Chai Health Premium Tea

    More Information

    Brands