Share on

    fresho! Signature Fruit, Seeds & Nuts, 150 g

    3.8
    MRP: ₹240
    Price: ₹99(₹66 / 100g)
    You Save: 59% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    150 g
    ₹99(₹66 / 100g)
    ₹ 24059% OFF
    50 g
    ₹89(₹178 / 100g)
    ₹ 95₹6 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Signature Fruit, Seeds & Nuts

    More Information