Share on

    Keventer Frozen Green Peas, 200 g

    3.9
    Price: ₹60(₹30 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    200 g
    ₹60(₹30 / 100g)
    1 kg
    ₹234(₹23.4 / 100g)
    ₹ 260₹26 OFF
    500 g
    ₹140(₹28 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Keventer Frozen Green Peas

    More Information

    Brands