Share on

    Keventer Frozen Green Peas, 1 kg

    3.9
    MRP: ₹260
    Price: ₹234(₹23.4 / 100g)
    You Save: ₹26 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹234(₹23.4 / 100g)
    ₹ 260₹26 OFF
    200 g
    ₹60(₹30 / 100g)
    500 g
    ₹140(₹28 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Keventer Frozen Green Peas

    More Information

    Brands