Share on

    bb Popular Cardamom Green/Elakki, 20 g

    3.9
    Price: ₹60(₹300 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    20 g
    ₹60(₹300 / 100g)
    50 gPouch
    ₹150(₹300 / 100g)
    10 g
    ₹51(₹510 / 100g)
    ₹ 7027% OFF
    100 g
    ₹458(₹458 / 100g)
    ₹ 110058% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Popular Cardamom Green/Elakki

    More Information