Share on

    BB Royal Organic Rice Flour/Akki Hittu, 500 g

    4
    MRP: ₹50
    Price: ₹49(₹9.8 / 100g)
    You Save: 2% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹49(₹9.8 / 100g)
    ₹ 502% OFF
    1 kg
    ₹62(₹6.2 / 100g)
    ₹ 9937% OFF
    2 kg
    ₹170.38(₹8.51 / 100g)
    ₹ 190₹20 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    BB Royal Organic Rice Flour/Akki Hittu

    More Information