Share on

    Clinic Plus Strong & Extra Thick Shampoo, 650 ml

    4
    MRP: ₹880
    Price: ₹522(₹80.3 / 100ml)
    You Save: 41% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    650 ml
    ₹522(₹80.3 / 100ml)
    ₹ 88041% OFF
    355 ml
    ₹144.9(₹42.61 / 100ml)
    ₹ 23037% OFF
    175 ml
    ₹115(₹65.71 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Clinic Plus Strong & Extra Thick Shampoo

    More Information