Share on

    Meatzza Chicken Salami - Plain Sliced, 500 g

    4.2
    Price: ₹330(₹66 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹330(₹66 / 100g)
    250 g
    ₹175(₹70 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Meatzza Chicken Salami - Plain Sliced

    More Information

    Brands