Share on

    bb Popular Miniket Rice, 1 kg

    3.8
    MRP: ₹100
    Price: ₹69(₹6.9 / 100g)
    You Save: 31% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹69(₹6.9 / 100g)
    ₹ 10031% OFF
    26 kg
    ₹1580(₹6.07 / 100g)
    ₹ 182013% OFF
    5 kg
    ₹318.59(₹6.37 / 100g)
    ₹ 45029% OFF
    10 kg
    ₹633.68(₹6.33 / 100g)
    ₹ 700₹66 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Popular Miniket Rice

    More Information