Share on

    fresho! Cut Roses Flower, 250 g

    MRP: ₹82.5
    Price: ₹66(₹26.4 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 g
    ₹66(₹26.4 / 100g)
    ₹ 82.520% OFF
    100 g
    ₹15.2(₹15.2 / 100g)
    ₹ 1920% OFF
    1 kg
    ₹174(₹17.4 / 100g)
    ₹ 217.520% OFF
    500 g
    ₹237.6(₹47.52 / 100g)
    ₹ 29720% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Cut Roses Flower

    More Information

    Brands