Share on

    Ganesh Multigrain Atta, 5 kg

    4.2
    MRP: ₹278
    Price: ₹258(₹5.16 / 100g)
    You Save: ₹20 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    5 kg
    ₹258(₹5.16 / 100g)
    ₹ 278₹20 OFF
    1 kg
    ₹75(₹7.5 / 100g)
    ₹ 795% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Ganesh Multigrain Atta

    More Information

    Brands