Ganesh Multigrain Atta, 1 kg
| MRP: | ₹79 |
| Price: ₹75 | (₹7.5 / 100g) |
| You Save: | 5% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes1 kg
₹75(₹7.5 / 100g)₹ 795% OFF
5 kg
₹258(₹5.16 / 100g)₹ 278₹20 OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedGanesh Multigrain Atta