Ganesh Whole Wheat Chakki Atta, 10 kg
| MRP: | ₹514 |
| Price: ₹405 | (₹4.05 / 100g) |
| You Save: | 21% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes10 kg
₹405(₹4.05 / 100g)₹ 51421% OFF
1 kg
₹49(₹4.9 / 100g)₹ 5613% OFF
5 kg
₹222(₹4.44 / 100g)₹ 27319% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedGanesh Whole Wheat Chakki Atta