Share on

    Ganesh Whole Wheat Chakki Atta, 10 kg

    4.2
    MRP: ₹514
    Price: ₹405(₹4.05 / 100g)
    You Save: 21% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    10 kg
    ₹405(₹4.05 / 100g)
    ₹ 51421% OFF
    1 kg
    ₹49(₹4.9 / 100g)
    ₹ 5613% OFF
    5 kg
    ₹222(₹4.44 / 100g)
    ₹ 27319% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Ganesh Whole Wheat Chakki Atta

    More Information

    Brands