Share on

    fresho! Mustard Leaves (Sarso Saag), 250 g

    MRP: ₹45
    Price: ₹19(₹7.6 / 100g)
    You Save: 58% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    250 g
    ₹19(₹7.6 / 100g)
    ₹ 4558% OFF
    1 kg
    ₹13.6(₹1.36 / 100g)
    ₹ 1720% OFF
    500 g
    ₹33(₹6.6 / 100g)
    ₹ 41.2520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Mustard Leaves (Sarso Saag)

    More Information

    Brands