Share on

    Britannia Pure Cow Ghee, 1 L

    4.1
    MRP: ₹680
    Price: ₹575.21(₹57.52 / 100ml)
    You Save: 15% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    1 L
    ₹575.21(₹57.52 / 100ml)
    ₹ 68015% OFF
    500 ml
    ₹343.56(₹68.71 / 100ml)
    ₹ 40014% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Britannia Pure Cow Ghee

    More Information

    Brands