Share on

    Dabur Lal Tail - Ayurvedic Baby Massage Oil, 500 ml

    4.4
    MRP: ₹500
    Price: ₹400(₹80 / 100ml)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    500 ml
    ₹400(₹80 / 100ml)
    ₹ 50020% OFF
    100 ml
    ₹128.25(₹128.25 / 100ml)
    ₹ 135₹7 OFF
    200 ml
    ₹208(₹104 / 100ml)
    ₹ 26020% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Dabur Lal Tail - Ayurvedic Baby Massage Oil

    More Information

    Brands