Share on

    fresho! Chicken Whole Breast, 900 g (4-6 pcs)

    Price: ₹454(₹50.44 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    900 g(4-6 pcs)
    ₹454(₹50.44 / 100g)
    450 g(1-2 pcs)
    ₹199(₹44.22 / 100g)
    ₹ 24619% OFF
    250 g(1-2 pcs)
    ₹168(₹67.2 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Chicken Whole Breast

    More Information

    Brands