Share on

    fresho! Potato, 5 kg

    MRP: ₹142.5
    Price: ₹114(₹2.28 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    5 kg
    ₹114(₹2.28 / 100g)
    ₹ 142.520% OFF
    1 kg
    ₹37(₹3.7 / 100g)
    ₹ 46.2520% OFF
    2 kg
    ₹57(₹2.85 / 100g)
    ₹ 71.2520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Potato

    More Information

    Brands