Share on

    Praakritik Desi A2 Gir Cow Ghee/Tuppa, 500 ml

    3.9
    MRP: ₹1399
    Price: ₹1222(₹244.4 / 100ml)
    You Save: 13% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    500 ml
    ₹1222(₹244.4 / 100ml)
    ₹ 139913% OFF
    1 L
    ₹2358(₹235.8 / 100ml)
    ₹ 269913% OFF
    220 ml
    ₹690(₹313.63 / 100ml)
    ₹ 750₹60 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Praakritik Desi A2 Gir Cow Ghee/Tuppa

    More Information