fresho! Beans - Diced, 500 g
| MRP: | ₹217.5 |
| Price: ₹174 | (₹34.8 / 100g) |
| You Save: | 20% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes500 g
₹174(₹34.8 / 100g)₹ 217.520% OFF
200 g
₹49(₹24.5 / 100g)₹ 61.2520% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedfresho! Beans - Diced