fresho! Ginger - Organically Grown, 1 kg
| MRP: | ₹323.75 |
| Price: ₹259 | (₹25.9 / 100g) |
| You Save: | 20% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes1 kg
₹259(₹25.9 / 100g)₹ 323.7520% OFF
250 g
₹41(₹16.4 / 100g)₹ 67.539% OFF
100 g
₹16.5(₹16.5 / 100g)₹ 27.540% OFF
500 g
₹138(₹27.6 / 100g)₹ 172.520% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedfresho! Ginger - Organically Grown