Share on

    bb Popular Cashew/Godambi - Split, 1 kg

    3.8
    MRP: ₹1500
    Price: ₹1105(₹110.5 / 100g)
    You Save: 26% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹1105(₹110.5 / 100g)
    ₹ 150026% OFF
    500 g
    ₹535(₹107 / 100g)
    ₹ 75029% OFF
    100 g
    ₹129(₹129 / 100g)
    ₹ 15014% OFF
    200 g
    ₹277.4(₹138.7 / 100g)
    ₹ 300₹23 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Popular Cashew/Godambi - Split

    More Information