Share on

    fresho! Fresh Turmeric - Organically Grown, 1 kg

    MRP: ₹170
    Price: ₹136(₹13.6 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹136(₹13.6 / 100g)
    ₹ 17020% OFF
    100 g
    ₹16(₹16 / 100g)
    ₹ 2020% OFF
    500 g
    ₹72(₹14.4 / 100g)
    ₹ 9020% OFF
    250 g
    ₹78(₹31.2 / 100g)
    ₹ 97.520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Fresh Turmeric - Organically Grown

    More Information

    Brands