Share on

    Clinic Plus Strong & Long Health Shampoo - Plus Milk Protein, 40 ml Bottle

    4.1
    Price: ₹10(₹25 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    40 mlBottle
    ₹10(₹25 / 100ml)
    80 ml
    ₹49(₹61.25 / 100ml)
    175 ml
    ₹115(₹65.71 / 100ml)
    340 ml
    ₹230(₹67.64 / 100ml)
    355 ml
    ₹156.87(₹44.18 / 100ml)
    ₹ 24937% OFF
    650 ml
    ₹315(₹48.46 / 100ml)
    ₹ 52540% OFF
    1 L
    ₹537.5(₹53.75 / 100ml)
    ₹ 107550% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Clinic Plus Strong & Long Health Shampoo - Plus Milk Protein

    More Information